SPA & SAĞLIK

G-Beyond’da duyularınızı sakinleştirin, derin bir nefes alın ve rahatlayın. Gözlerinizi kapatıp, her biri benzersiz iyileştirici özelliklere sahip aromalar ve masajların keyfini çıkarın.

AROMATERAPİ

Konukların vücut, zihin ve ruhlarını rahatlatmaya davet eden Doğu ve Batı tekniklerinin karışımından oluşan yoğun bir masaj ritüeli.

bali-masajı-yalıkavak

SIRT BOYUN VE OMUZ

Kas problemlerinin en sık görüldüğü bölgelerde vücudun gerginliğini rahatlatan bir masaj terapisidir.

shiatsu-massage

MIX THAI MASAJI

Thai Masajının Aroma Yağı Masajı ile eşsiz kombinasyonu. Kas ve eklem gerginliğini hafifletirken, rahatlamayı ve aynı zamanda iç organları uyarmanızı sağlar.

shiatsu-masajı

SHIATSU MASAJI

Vücudunuzu harekete geçiren ve sonunda esneklik ve hareketlilik hissi veren canlandırıcı masaj tekniğidir.

aroma-terapi-masajı-yalıkavak

BALI MASAJI

Normal masajlara göre daha yavaş, sıkışmış katılaşmış alanlara daha fazla baskı ile adelelere katman katman uygulanan masaj tekniğidir.

bodrum-masaj

AKTİF KAS

Aktif bir yaşam tarzına düzenli olarak katılanlar için derin ve rahatlatıcı bir masaj, Kaslarınızın dikkatli bir şekilde gerildiğini hissedin, kasları gevşetin ve vücudunuzu gevşetin.

foot-reflexology

AYAK REFLEKSOLOJİSİ

Baş parmak basınçıları kullanılarak ayaklardaki belirli reflex noktalarında çalışan eski bir masaj tekniği. Bu reflex noktalarının aktivasyonunun  iyileştirilmeye ve gevşemeye yardımcı olacağına inanılmaktadır.

kas-masajı-yalıkavak

©2022 G-BEYOND ALL RIGHTS RESERVED. G-BEYOND IS A MAR YAPI COMPANY

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?