Sonsuzluğun Ötesinde

Bodrum, Türkiye’nin güneybatı sahilinden Ege Denizi’ne uzanan deyim yerindeyse sonsuzluğun ötesinde yer alan; denizi, plajları, tatil köyleri ile adeta cennetten bir köşe.

 

Bodrum’un en güzel beldesi Yalıkavak’a tepeden bakan G Beyond, doğanın o huzur dolu atmosferini Ege’nin nefes kesen manzarası ile birleştirerek hak ettiğiniz lüksü size sunmak için tasarlandı.

 

 

KEŞFET

UYUMUN ÖTESİNDE

DÜŞLERİN ÖTESİNDE

Her yaptığı projede beklentilerin üzerinde mükemmel işlere imza atan Mar Yapı, şimdi de yeni bir adım olarak harika bir konuma sahip olan G Beyond’u, Yalıkavak’ta hayata geçiriyor. Tasarım odaklı ve yenilikçi bakış açısıyla düşlerin de ötesine geçen G Beyond, Yalıkavak’ta lüksün tanımını yeniden yapıyor.

LOKASYON

ADRES

TELEFON

Bodrum booked.net
+34°C

Yalıkavak Mah. 51.Sokak 17R

Bodrum / Muğla

HAVA DURUMU

Bodrum:

YEREL SAAT

PDF

Proje Detayları

Sonsuz Ege manzarasının hakimiyetindeki G Beyond, lüks kavramını çarpıcı mimarisi ile ortaya çıkarıyor. İç mekan tasarımlarındaki mükemmelliyetçiliği, detaydan bütüne kullanılan tüm malzemelerin kalitesi ile uyumun da ötesinde üst düzey bir yaşam biçimi sunuyor.

EGE

Bodrum bugün; denizi, plajları, tatil köyleri ve beldeleri ile adeta cennetten bir köşedir. Türkiye’nin güneybatı sahilinden Ege Denizi’ne uzanan Bodrum yarımadasında yer alan turistik bir ilçe olup tam merkezinde Tarihi Bodrum Kalesi’ni gören ikiz koya sahiptir. Ortaçağda, M.Ö. 4. yüzyılda inşa edilen Tarihi Bodrum Kalesi, Antik Dünya’nın yedi harikasından biri olan Halikarnas’taki mozoleden getirilen özel taşlarla inşa edilmiştir.

BEYOND

G Beyond’un etrafı, Akdeniz’in en büyük marinalarından biri olan Yalıkavak Marina ile çevrilidir. Özel beach club’lar, lüks restoranlar, barlar, kafeler, lüks mağazalar ve ihtiyaç duyabileceğiniz her şey hemen yanı başınızda yer almaktadır.

HUZURUN ÖTESİNDE

 

           Yalıkavak Marina’nın hemen yanı başında yer alan G Beyond, olağanüstü Akdeniz mutfağı, dünyanın önde gelen markaları, barları, kafeleri ve gece kulüpleri ile çok ayrıcalıklı. G Beyond’da turkuaz rengi harika bir deniz ve muhteşem bir iklim sizi bekliyor. Gün batımı ve yaz gecelerinin de bir başka güzel olduğu G Beyond’da, huzurlu ve mutlu bir yaşam sizi bekliyor…

KEŞFET

Bodrum yarımadasının kuzeybatısında yer alan Yalıkavak, eğlencenin, yaşamın ve lüksün merkezidir. Yalıkavak’a tepeden bakan G Beyond, doğanın kuşattığı doğal huzuru ve isteğiniz o lüksü size sunuyor. Siz de G Beyond’a gelin, Ege’nin nefes kesen manzarası ile kendinizi şımartın.

KROKI

EN

Daireler ve Villalar

Daireler ve Villalar

restaurant & bar

restaurant & bar

Spa ve Sağlık

Spa ve Sağlık

İLETİŞİM

İLETİŞİM

Galeri

Galeri

EN

© 2020 G Beyond | Tüm hakları saklıdır. G Beyond bir Maryapi şirketidir

Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları l Çerez Politikaları